جشن دانش‌آموختگان دانشگاه عملی کاربردی جامعه اسلامی کارگران امام صادق (ع) برگزار شد

دکتر رضایی: مطالبه‌گر‌ باشید و نگذارید به شما‌ کم بفروشند

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان گفت: قدر خودتان بدانید و به خودتان ببالید، نگذارید به شما کم بفروشند؛ شما‌ مطالبه‌گر‌ باشید و بخواهید، این را به نسل بعدی هم بگویید.

عصر روز چهاردهم آذرماه، جشن دانش‌آموختگان دانشگاه عملی کاربردی جامعه اسلامی کارگران امام صادق با حضور رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان، اساتید و فارغ‌التحصیلان این دانشگاه از ساعت ۱۷ در مجموعه فرهنگی شهروند برگزار‌ شد.

در حاشیه این مراسم بهزاد رضایی، رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان ضمن عرض تبریک روز دانشجو و فارغ‌التحصیلی دانشجویان این دانشگاه اظهار داشت: در چنین مجالسی یاد دوران دانشجویی و ایامی که به سرعت سپری شد می‌افتم؛ تبریک می‌گویم که یک مرحله مهم از زندگی را پشت سر گذاشتید.

وی ادامه داد: فارغ‌التحصیل نمی‌گویم، هیچ‌گاه از تحصیل فارغ نمی‌شویم فقط یک مقطع از تحصیل را تمام می‌کنیم، تا آخر عمر انسان برای رشد و تکامل خودش، نیاز به مطالعه دارد، سطح آگاهی و معلومات خودش رشد دهد.

رضایی با اشاره به این که عمده دوران تحصیل دانشجویان در زمان شیوع ویروس کرونا و به صورت مجازی گذشت، تصریح کرد: امیدوارم این مرحله از‌ زندگی‌ شما با این که‌ در این دوران گذشت، مرحله‌ای بوده باشد که توانسته باشید رشد و تکامل بهتری پیدا کنید، سکویی‌ باشد برای جهش بیشتر شما به سوی آینده بهتر.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان عنوان داشت: شما‌ عزیزان برای ما‌ مهم هستید، جوان‌های عزیز این کشور هستید و قرار است آینده این کشور را شما‌ بسازید، سعی کنید قدر خودتان عمر با ارزشتان را بدانید، انسان تا جوان است احساس نمی‌کند که باید از این وقت‌ها حداکثر استفاده را بکند.

وی با توصیه به این که، سعی کنید حداکثر استفاده را از زمان بکنید، خاطر نشان کرد: یک ثانیه از زمان هم قابل برگشت نیست، اگر تمام ثروت عالم را هم داشته باشید، نمی‌توانید یک ثانیه از زمان را بازگردانید.

 رضایی بیان داشت: قدر خودتان بدانید و به خودتان ببالید، نگذارید به شما کم بفروشند، شاید سر‌کلاس‌ها بگویید فلانی خوب نمره‌ داد، تکلیف نخواست، ضرر این را شما می‌بینید و البته دیگران، شما‌ مطالبه‌گر‌ باشید و بخواهید، این را به نسل بعدی هم بگویید.

رئیس دانشگاه عملی کاربردی استان اصفهان در پایان گفت: امیدوارم این مقطع آغازی باشد برای رشد بیشتر شما، همیشه در زندگی شاد و سربلند باشید و لبخند بر لبانتان جاری باشید، ان‌شاءالله در آینده به همه‌ شما افتخار کنیم.

همچنین در‌ این مراسم، از اساتید، کارکنان و دانشجویان ممتاز دانشگاه علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران در رشته‌های مختلف تقدیر به عمل آمد.