جامعه اسلامی کارگران واحد اصفهان

وبگاه اطلاع رسانی مرکز آموزش علمی و کاربردی جامعه اسلامی کارگران واحد اصفهان
آغاز تکمیل ظرفیت دوره‌های كاردانی
کد خبر: 1047 تاریخ انتشار: ۱۳۹۵ چهارشنبه ۵ آبان - 3:58 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی
آغاز تکمیل ظرفیت دوره‌های كاردانی
ثبت نام تکمیل ظرفیت دوره‌های كاردانی فنی و كاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی كاربردی برای سال تحصیلی 96-1395 از 4 آبان آغاز و تا 19 آبان ادامه دارد.

 به گزارش روابط عمومی مركز، نحوه ثبت نام برای تکمیل ظرفیت دوره‌های كاردانی فنی و كاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی كاربردی به شرح زیر است: 

بدینوسیله به اطلاع كلیه داوطلبان علاقمند به تحصیل در رشته‌های تحصیلی مركز (حسابداری مالی،فناوری اطلاعات ،‌نرم افزار كامپیوتر،شبكه های كامپیوتری وبرق صنعتی ) اعم از داوطلبانی كه در آزمون مذكور ثبت‌نام نموده و یا ننموده‌اند می‌رساند كه برای ثبت‌نام در رشته‌های تحصیلی متناسب با مدرك دیپلم خود می‌توانند با همراه داشتن مدارك ذیل و با توجه به موارد مربوط از تاریخ 95/8/4لغایت 95/8/19به دفتر مدیریت آموزش مركز مراجعه نمایند.

1-كلیه متقاضیان می‌بایست حداكثر تا تاریخ 1395/6/31دارای مدرك سه ساله نظام جدید (فنی و حرفه‌ای، كار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه‌ای)باشند.بدیهی است كنترل این مدارك در مركز ذیربط با دقت نظر بالا صورت می‌پذیرد.

2-كلیه داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت‌نام از طریق مراكز و واحدهای آموزشی مربوط، بابت هزینه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 18.000 ( یكصد و هشتاد هزار) ریال از طریق سیستم پرداخت الكترونیكی در سایت سازمان سنجش آموزش کشوراقدام نمایند.

4-هر داوطلب منحصراً مجاز است یكی از كدرشته محلهای مربوط را متناسب با مدرك دیپلم خود انتخاب نماید

5-هر داوطلب می‌تواند صرفاً متقاضی یك كدرشته محل از یك گروه آموزشی در یك مركز و یا واحد آموزشی باشد.بدیهی است در صورت ارسال مشخصات فرد و یا افراد در دو كدرشته و یا در دو مركز و یا واحد آموزشی، اطلاعات مربوط به ثبت‌نام داوطلب در مركز یا واحد آموزشی دوم حذف خواهد شد

6-كلیه متقاضیان «مرد»می‌بایست در زمان ثبت‌نام و شركت در این مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.

7-پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط (در مركز و واحد آموزشی كه به آن مراجعه نموده اند)تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان تا زمان تایید نهایی سازمان سنجش آموزش کشور بصورت مشروط خواهد بود.

مدارك لازم برای ثبت‌نام:

1- شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری.

2- تصویر تمام صفحات شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.(دوسری)

3- تصویر كارت ملی و اصل آن جهت مطابقت. (دوسری)

4-اصل دیپلم كامل متوسطه و یا گواهی آن برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یك برگ تصویر آن.

5-اصل مدرك دیپلم نظام جدید آموزش متوسطه و یا گواهی پایان دوره سه ساله نظام جدید با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یك برگ تصویر آن.

6- اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌التحصیلانی كه تاكنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.

7-گواهی اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤل، آخرین فیش حقوقی و آخرین حكم كارگزینی یا قرارداد معتبر انجام كار (برای متقاضیان شاغل)

8-مدركی كه وضعیت نظام وظیفه داوطلبان مرد را مشخص نماید.


تعداد بازدید : 1819


نظرات بینندگان
تاکنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نظر شما
نام:  
نظر شما: