جامعه اسلامی کارگران واحد اصفهان

وبگاه اطلاع رسانی مرکز آموزش علمی و کاربردی جامعه اسلامی کارگران واحد اصفهان
پیام تبریک رئیس دانشگاه جامع به مناسبت روز معلم
کد خبر: 1076 تاریخ انتشار: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۳ ارديبهشت - 12:35 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی
پیام تبریک رئیس دانشگاه جامع به مناسبت روز معلم
تعلیم و تعلم از شئون الهی است و استادان، به عنوان یکی از ارکان توسعه علمی کشور در شکل گیری شخصیت علمی و فرهنگی دانشجویان نقشی ماندگار دارند.

 به گزارش روابط عمومی مركز، در پیام دکتر محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آمده است: 

12 اردیبهشت، سالروز پاسداشت مقام والای معلم و فرصتی مغتنم است تا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ استاد شهید مرتضی مطهری، مراتب سپاس خود را تقدیم معلمانی کنیم که کاروان دانش بشر را به سوی تعالی رهنمون می‌سازند.شهید مطهری الگویی تمام عیار برای جامعه بزرگ معلمان و استادان دانشگاه بوده و تدبیر ویژه نامگذاری این روز به نام معلم، یادآوری بر زحمات این عزیزان در عرصه تعلیم و تربیت است.
اعتلای فرهنگ و اندیشه ایران اسلامی در گرو تلاش هدفمند معلمان و استادان و مدرسانی است که در ترویج دانش و بینش همانند استاد شهید اهتمام می‌ورزند و از همین روست که نام و جایگاه والای معلم در فرهنگ ما همواره با قداست و احترام همراه بوده است.
بدون تردید مدرسان فرهیخته دانشگاه جامع علمی کاربردی در سالی که از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به عنوان سال "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" نام‌گذاری شده است بیش از گذشته طلیعه‌دار عرصه عزم، اراده، کار و تلاش خواهند بود و با عنایت به مأموریت‌های هدفمند دانشگاه جامع علمی کاربردی در جهت اعتلای فرهنگ مهارت آموزی و کارآفرینی کشور، بستر مناسبی را برای تحقق این امر فراهم خواهند کرد.
اینجانب به نوبه خود ضمن ارج نهادن به مقام شامخ استاد شهید مرتضی مطهری، فرارسیدن هفته معلم را خدمت همه معلمان، استادان فرهیخته بویژه مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی تبریک عرض نموده، توفیق روزافزون این عزیزان را ازخداوند متعال خواستارم.


تعداد بازدید : 495


نظرات بینندگان
تاکنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نظر شما
نام:  
نظر شما: