جامعه اسلامی کارگران واحد اصفهان

وبگاه اطلاع رسانی مرکز آموزش علمی و کاربردی جامعه اسلامی کارگران واحد اصفهان
دعوت دانشگاه جامع علمی کاربردی از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات
کد خبر: 1077 تاریخ انتشار: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۸ ارديبهشت - 8:37 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی
دعوت دانشگاه جامع علمی کاربردی از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات
دانشگاه جامع علمی‌کاربردی از دانشجویان و دانشگاهیان دعوت می‌نماید تا با حضور آگاهانه و هوشمندانه خود در پای صندوق‌های رأی، با مشارکت حداکثری در تعیین سرنوشت خود، همچون گذشته برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی به یادگار بگذارند.

 بسمه تعالی

در آستانه انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران و پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا می‌باشیم.پشتوانه مردمی که تجلی آن حضور در پای صندوقهای رأی می باشد، یکی از مهمترین مؤلفه های قدرت برای نظامهای سیاسی و دنیا می‌باشد. این مؤلفه در نظام جمهوری اسلامی ایران از بدو پیروزی انقلاب پر­رنگ‌ترین شاخصه قدرت این نظام و مهمترین عامل بازدارندگی دشمنان این ملت در تعرض به این مرز و بوم بوده و هست.

بنابراین شرکت حداکثری و پرشور اقشار مختلف جامعه به‌ویژه دانشگاهیان، نشانه بارز وحدت و یکپارچگی ملی و تضمین کننده امنیت پایدار و یأس دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

دانشگاه جامع علمی‌کاربردی از ملت فرهیخته و غیور ایران اسلامی به‌‌ویژه دانشجویان و دانشگاهیان دعوت می‌نماید تا با حضور آگاهانه و هوشمندانه خود در پای صندوق‌های رأی، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل(ره) و بیعت با رهبر معظم انقلاب، با مشارکت حداکثری در تعیین سرنوشت خود، همچون گذشته برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی به یادگار بگذارند.


تعداد بازدید : 495


نظرات بینندگان
تاکنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نظر شما
نام:  
نظر شما: