جامعه اسلامی کارگران واحد اصفهان

وبگاه اطلاع رسانی مرکز آموزش علمی و کاربردی جامعه اسلامی کارگران واحد اصفهان
اطلاعیـه امتحـانـات نیمسال دوم 96-95
کد خبر: 1078 تاریخ انتشار: ۱۳۹۶ شنبه ۶ خرداد - 2:48 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی
اطلاعیـه امتحـانـات نیمسال دوم 96-95
دانشجوی گرامی: ضمن آرزوی توفیق برای شما در امتحانات پایان نیمسال دوم سال تحصیلی 96-95توجه شما را به نكات مهم جلب می نماید.

دانشجوی گرامی: ضمن آرزوی توفیق برای شما در امتحانات پایان نیمسال دوم سال تحصیلی 96-95 كه از روز شنبه مورخ 20/03/96 برگزار خواهد شد توجه شما را به نكات مهم زیر جلب می نماید.

1- طبق تقویم آموزشی دانشگاه، كلیه ی كلاسهای مركز تا روز پنجشنبه  مورخ 18/03/96 دایر می باشد و حضور دانشجویان در كلاسها الزامی می باشد.

2-   امتحانات راس ساعت مقرر شروع خواهد شد و هم زمان با شروع امتحانات درهای ورود به جلسه امتحان بسته خواهد شد و پس از آن هیچ دانشجویی حق ورود به جلسه امتحان را نخواهد داشت و به عنوان غایب در جلسه امتحان با او برخورد خواهد شد.لذا 30 دقیقه قبل از شروع امتحان حضور دانشجو در مركز الزامی است.

3-   كلیه ی دانشجویان هنگام ورود به جلسه امتحان ملزم به ارائه كارت دانشجویی (دانشجویان مهمان ملزم به ارائه كارت شناسایی معتبر عكسدار می باشند) و كارت ورود به جلسه امتحان می باشند.

دانشجویان توجه داشته باشندحداکثر تا تاریخ 18/03/96 با مراجعه به کافی نت مرکز ویا از سامانه سجاد، منوی برنامه هفتگی، دریافت کارت ورود به جلسه ،کارت خود را پرینت گرفته برای تایید نهایی به امورمالی مراجعه نمایند. بدیهی است در امتحانات نیمسال جاری بهمراه داشتن کارت ورود به جلسه ممهور به مهر امور مالی الزامی می باشد در غیر اینصورت از ورود دانشجو به جلسه امتحان خودداری می گردد.

4-   از لحظه ورود به سالن امتحان تا لحظه خروج از سالن نظم و سكوت را به طور كامل رعایت نموده و از هرگونه رفتار  و حركتی كه باعث لطمه زدن به شخصیت دانشجویی، سابقه آموزشی وانضباطی شما می گردد، جداً خودداری نمایید و همواره به تذكرات و توصیه های مراقبین و مسئول حوزه امتحانی توجه نموده و به آن عمل نمایید.

5-   همراه داشتن تلفن همراه (حتی اگر خاموش باشد) و ماشین حساب قابل برنامه ریزی و هرگونه جزوه ، مطلب مكتوب، كتاب، كیف و یا هرگونه شیء دیگری، رد وبدل نمودن هرگونه وسیله ای در جلسه امتحان  ممنوع بوده و تخلف محسوب و طبق قوانین با فرد خاطی برخورد خواهد شد.

*تذكر: مركز هیچ گونه مسئولیتی در خصوص حفاظت از وسایل شخصی دانشجویان ندارد.

  6- دانشجویان محترم توجه داشته باشند كه  اعلام نمرات از طریق سامانه سجاد  به آدرس http://edu.uast.ac.ir انجام می گیرد واعتراضات از همین طریق قابل بررسی خواهد بود.

ضمناً با توجه به شماره صندلی اعلام شده در مكان مورد نظر نشسته و قبل از امضاء كردن فرم صورت جلسه، جلسه امتحان را ترك نكرده ومدارك امتحانی را از جلسه امتحان خارج ننمایید.

 (آندسته از دانشجویانی كه شهریه بدهكار هستند بایستی 15% شهریه بصورت اینترنتی از طریق سامانه سجاد و85% از طریق دستگاه كارت خوان مستقر در امورمالی پرداخت نمایند)

 


تعداد بازدید : 1324


نظرات بینندگان
تاکنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نظر شما
نام:  
نظر شما: