جامعه اسلامی کارگران واحد اصفهان

وبگاه اطلاع رسانی مرکز آموزش علمی و کاربردی جامعه اسلامی کارگران واحد اصفهان
اعلام زمان وشرایط انتخاب واحد نیمسال دوم 97-96
کد خبر: 1100 تاریخ انتشار: ۱۳۹۶ شنبه ۷ بهمن - 9:44 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی
اعلام زمان وشرایط انتخاب واحد نیمسال دوم 97-96
انتخاب واحد نیمسال دوم سال تحصیلی 97-96به تفكیك نیمسال ورودی دربازه زمانی 7تا19 بهمن ماه ازطریق سامانه جامع آموزشی دانشگاه (هم آوا) انجام خواهدشد

 به اطلاع می رساند انتخاب واحد نیمسال دوم سال تحصیلی 97-96 برای كلیه دانشجویان ازطریق سامانه جامع آموزشی دانشگاه (هم آوا) انجام خواهدشد لذا دانشجویان محترم می توانند طبق شرایط زیر نسبت به انتخاب واحد خود اقدام نمایند.

به منظور ارائه خدمات بهتر به دانشجویان، انتخاب واحد براساس نیمسال ورود طبق جدول زمانبندی تفكیك گردید.

لازم به ذكر است بر اساس بخشنامه شماره 42056/96/م مورخ 23/9/96 انتخاب واحد ترم بهمن 96 توسط شخص دانشجو در سامانه هم اوا الزامی بوده و انجام انتخاب واحد توسط مراکز آموزشی به هیچوجه مجاز نمی باشد بنابراین دانشجویان موظف هستند حتماً شخصاً با مراجعه به سامانه هم اوا نسبت به انتخاب واحد خود اقدام نمایند.

دانشجویان به این نکته توجه داشته باشند که حتماً در زمانبندی مربوط به ورودی خود انتخاب واحد نمایند و زمان انتخاب واحد را به روزهای حذف و اضافه موکول ننمایند به دلیل اینکه در زمان حذف و اضافه تنها می توانند 2 درس حذف و یا 2 درس اضافه نمود و امکان انتخاب واحد به طور کامل وجود ندارد.

كلیه دانشجویان ملزم به رعایت قوانین ومقررات آموزشی اعم از رعایت پیشنیاز و همنیاز دروس (جهت اطلاع از دروس پیشنیاز و همنیازبه سایت مرکز به نشانی www.jeke.ir سمت راست صفحه اصلی منوی ترم بندی دروس کلیه رشته هامراجعه نمایید)، سقف تعداد واحد درسی و... می باشند.

دانشجویان موظف هستند دروس ارائه شده در ترم خود را انتخاب نموده و مجاز به انتخاب واحد دروس ترم های بالاتر نمی باشند.

دانشجویان ورودی نیمسال دوم 95-94 به بعد می توانند حداقل 12 وحداكثر 20 واحد(در صورت عدم اخذ درس کارورزی) اخذ نمایند.(رعایت حداقل 12 واحد الزامی می باشد).

دانشجویان مشروطی تنها قادر به اخذ 14 واحد می باشند.

دانشجویان موظف اند از اخذ دروسی که ساعات ارائه و یا ساعت امتحان پایان ترم آنها تداخل دارد خودداری نمایند.

دانشجویان می بایست دروس پروژه و کارورزی 2 را در ترم آخر  اخذ نمایند.

لازم به ذکر است دانشجویان ورودی مهر 95 در صورتیکه حتماً در این ترم فارغ التحصیل باشند و حداکثر 18 واحد تا پایان فارغ التحصیلی داشته باشند می توانند درس کارورزی2 را اخذ نمایند در غیر اینصورت حق انتخاب درس کارورزی2 را نخواهند داشت.

دانشجویان دارای بیش از 2 ترم مشروطی (ورودی 942به بعد) و دانشجویان دارای 3 ترم مشروطی (ورودی 941 و قبل) ، مجاز به انتخاب واحد نمی باشند. بدیهی است در غیر اینصورت انتخاب واحد این دانشجویان حذف می گردد. و این دانشجویان اجازه حضور در کلاسها را نخواهند داشت.

 

 

دانشجویان موظف هستند پس از انجام انتخاب واحد طبق زمانبندی که سایت به آنها نشان خواهد داد نسبت به پرداخت شهریه خود اقدام نمایند و درصورت عدم پرداخت شهریه و حذف شدن انتخاب واحد ، تکمیل ظرفیت کلاس و . . . اداره آموزش هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت و مشکلات مربوطه متوجه شخص دانشجو خواهد بود.


تعداد بازدید : 1210


نظرات بینندگان
تاکنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نظر شما
نام:  
نظر شما: