جامعه اسلامی کارگران واحد اصفهان

وبگاه اطلاع رسانی مرکز آموزش علمی و کاربردی جامعه اسلامی کارگران واحد اصفهان

پايگاه اطلاع رساني

 

سرعت در دسترسي به اطلاعات با ايجاد پايگاه اطلاع رساني و به كارگيري فناوري اطلاعات و استفاده از روش هاي جديد الكترونيكي در زمينه هاي آموزشي وفرهنگي و .. از ضرورتهاي اصلي بقا و تداوم پيشرفت مراكزآموزشي در عصر دانايي است .
در اجراي طرح تكريم ارباب رجوع كه از سوي دانشگاه ابلاغ گرديده بود ، مركز آموزش علمي كاربردي جامعه اسلامي كارگران براي دسترسي بهينه به اطلاعات الكترونيكي، انجام خدمات و جلب رضايت دانشجويان مركز اقدام به ايجاد پايگاه وب خود نموده است ، با استفاده از اطلاعات موجود در پايگاه در صدد است نياز دانشجويان ،اساتيد وكليه مراجعه كنندگان را از مراجعه مستقيم به واحدهاي مركز كاسته و ذخيره شدن وقت و انرژي را در جامعه فراهم آورد كه آثار رفاهي مادي و معنوي آن غير قابل انكار است .
اميد است روابط عمومي مركز با گشايش اين پايگاه اينترنتي بتواند در راه ارائه خدمات نوين گام بردارد.
ايميل: Info.jeke@chmail.Ir  شهاب رحماني
تلفن پشتيباني اخبار و اطلاعات سايت  : 03132679018  

 
فراخوان همکاری با روابط عمومي مركز
روابط عمومي مركز آموزش علمي كاربردي جامعه اسلامي كارگران واحداصفهان به عنوان يكي از فعال ترين مراكز آموزشي در حوزه های دانشگاه( فرهنگي،آموزشي، علمي، تحقيقاتي) در نظر دارد به منظور توسعه فعالیت های خود و همچنین استفاده از توانمندی ها و تجارب دانشجويان در حوزه های مربوطه، اقدام به تکمیل کادر اجرائي ومشاوره ای خود نماید.
لذا از تمامی علاقه مندان دعوت به عمل می آید با ارسال درخواست (مشخصات فردي-توانمندي ها-سوابق كاري)به آدرس الكترونيكي Info.jeke@chmail.Ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
زمينه هاي همكاري عبارتند از:
1-طراحی با نرم افزار - گرافیک
2- تدوین فیلم
3- تصویر برداری و عکاسی
4- آشنایی با فضای سایبری
5- آشنایی با نرم افزارها
6- نویسندگی - شعر گویی - مجری
7- خبرنگاری و تهیه خبر