جامعه اسلامی کارگران واحد اصفهان

وبگاه اطلاع رسانی مرکز آموزش علمی و کاربردی جامعه اسلامی کارگران واحد اصفهان

مدير حراست

اللَّهُمَّ احْرُسْنِي بِعَيْنِكَ الَّتِي لَايَنَامُ وَاكْنُفْنِي بِرُكْنِكَ الَّذِي لَايُرَامُ وَاحْفَظْنِي بِعِزِّكَ وَاكْفِنِي شَرَّه‏


مديريت حراست :محمد حسين رضا

خداوندا نگهبانى كن مرا به چشم خود كه نمى‏خوابد و محافظت نماى مرا به قوّت خود كه سست نمى‏شود و نگاهدارى كن مرا به غلبه خود و پناه ده مرا از شرّ دشمن‏
  
 
مديريت حراست مركز آموزش علمي كاربردي جامعه اسلامي كارگران واحد اصفهان، با سرلوحه قرار دادن حدیث شریف "کونوا دعاه الناس بغیر السنتکم" بر خود فرض می­داند، تلاش در جهت مراقبت نفسانی و ارتقاء سطح معنویات را از داخل حراست آغاز کند.
حضور حراست در عرصه­های مختلف دانشگاه در جهت حفظ و حراست همه­جانبه از منابع انسانی، مالی و دستاوردهای علمی و پژوهشی است. در واقع، وظیفه نیروی انسانی رسیدن به اهداف سازمان است ولی وظیفه حراست حفظ سلامت نیروی انسانی است.
حراست با توجه به اشراف اطلاعاتی که بر مجموعه دارد، مشاور امینی برای مدیران محسوب می­شود. بدیهی است، مديريت حراست زمانی در این خصوص موفق هستندکه از علم، تخصص، درایت و روشن­بینی خوبی برخوردار باشند.
اهداف :
  • تقویت پایبندی به ارزش­های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و عمل به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)
  • رعایت اصول و موازین اسلامی، اخلاقی و قانونی.
  • تکریم ارباب رجوع و حفظ کرامت­های انسانی افراد بدون توجه به قومیت، مذهب و ... آنان.
  • تقویت اخوت و برادری بین پرسنل.
  • ارتقای کیفیت و افزایش بهره­وری.
 
رسالت
حراست دانشگاه در راستای وظایف قانونی محوله خویش و به­منظور تأمین و حفاظت از دانشجويان،پرسنل، اسناد و مدارک و اماکن و ایجاد بستر مناسب برای اجرای برنامه­های کلان مركز، حرکت در جهت تحقق سیاست "حراست اثرگذار، تصمیم­ساز و پاسخگو" را مدنظر قرار داده است .
با توجه به جایگاه و ماهیت دانشگاه (آموزشی ، پژوهشی و ...) حراست تلاش در جهت خدمت به دانشجويان، اساتيد و پرسنل فداکار را ورای انجام وظیفه، عبادت می­پندارد و در این مسیر، بهبود عملکرد و توسعه را در تمامی ابعاد نصب­العین خویش ساخته و ضمن استعانت از خداوند منان، با به­کارگیری فن­آوری روز، تجهیزات مناسب، تغييرروش­ها و مساعدت سازمان­های مرتبط و مددجستن از کارکنان و مراجعان متعهد و انقلابی، تلاش می­نماید.
كليه دانشجويان، مدرسان و كاركنان عزیز مي­توانند گزارش­هاي خبري خود را از طريق شماره تلفن 32679018داخلي 208  ، پست الكترونيكي herasat.jeke@chmail.ir به دفتر حراست مركز ارسال و پيگيري نمايند.

ومن الله التوفيق