آغاز تکمیل ظرفیت دوره‌های كارشناسی ناپیوسته
ثبت نام تکمیل ظرفیت دوره‌های دوره‌های دوره‌ مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی كاربردی برای سال تحصیلی 96-1395 از 15 آبان آغاز و تا 19 آبان ادامه دارد.

 به گزارش روابط عمومی مركز، نحوه ثبت نام برای تکمیل ظرفیت دوره‌های دوره‌ مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی كاربردی به شرح زیر است

بدینوسیله به اطلاع كلیه داوطلبان علاقمند به تحصیل در رشته‌های تحصیلی مركز (حسابداری مالی،شبكه های كامپیوتری ،برق ابزاردقیق ) اعم از داوطلبانی كه در آزمون مذكور ثبت‌نام نموده و یا ننموده‌اند می‌رساند كه برای ثبت‌نام در رشته‌های تحصیلی متناسب با مدرك دیپلم خود می‌توانند با همراه داشتن مدارك ذیل و با توجه به موارد مربوط از روز شنبه 95/8/15 لغایت چهارشنبه 95/8/19به دفتر مدیریت آموزش مركز مراجعه نمایند.

1- كلیه متقاضیان می‌بایست¬ حداكثر تا تاریخ 1395/6/31 دارای مدرك كاردانی (فوق دیپلمباشند. لازم است كنترل این مدارك با دقت نظر بالا صورت گیرد.

2-كلیه داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت‌نام از طریق مراكز و واحدهای آموزشی مربوط، بابت هزینه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 230.000 (دویست و سی هزار) ریال از طریق سیستم پرداخت الكترونیكی در سایت سازمان اقدام نمایند

3- هر داوطلب می‌تواند صرفاً متقاضی یك كدرشته محل از یك گروه آموزشی در یك مركز و یا واحد آموزشی باشد. بدیهی است در صورت ارسال مشخصات فرد و یا افراد در دوكدرشته و یا در دو مركز و یا واحد آموزشی، اطلاعات مربوط به ثبت‌نام داوطلب در مركز یا واحد آموزشی دوم حذف خواهد شد

4-كلیه متقاضیان«مرد» می‌بایست در زمان ثبت‌نام و شركت دراین مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه ¬تحصیل نداشته باشند.

مدارك لازم برای ثبت‌نام:

1- شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری.

2- تصویر تمام صفحات شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.(دوسری)

3- تصویر كارت ملی و اصل آن جهت مطابقت. (دوسری)

4-اصل مدرک فوق دیپلم و یا کاردانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش به انضمام یك برگ تصویر آن.

5- اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌التحصیلانی كه تاكنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.

6-گواهی اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤل، آخرین فیش حقوقی و آخرین حكم كارگزینی یا قرارداد معتبر انجام كار (برای متقاضیان شاغل)

7-مدركی كه وضعیت نظام وظیفه داوطلبان مرد را مشخص نماید.

منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۵ شنبه ۱۵ آبان
کدخبر:1048منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۵ پانزدهم آبانلینک خبر: http://jeke.ir/Pages/News-1048.aspx