جامعه اسلامی کارگران واحد اصفهان

وبگاه اطلاع رسانی مرکز آموزش علمی و کاربردی جامعه اسلامی کارگران واحد اصفهان
اطلاعیه امتحانات نیمسال اول 96-95
کد خبر: 1096 تاریخ انتشار: ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۱ دي - 3:29 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی
اطلاعیه امتحانات نیمسال اول 96-95
دانشجوی گرامی: ضمن آرزوی توفیق برای شما در امتحانات پایان نیمسال اول سال تحصیلی 97-96توجه شما را به نكات مهم جلب می نماید.

  1- طبق تقویم آموزشی دانشگاه، كلیه ی كلاسهای مركز تا روز پنجشنبه مورخ 14/10/96 دایر می باشد و حضور دانشجویان در كلاسها الزامی می باشد.

2-   امتحانات راس ساعت مقرر شروع خواهد شد و هم زمان با شروع امتحانات درهای ورود به جلسه امتحان بسته خواهد شد و پس از آن هیچ دانشجویی حق ورود به جلسه امتحان را نخواهد داشت و به عنوان غایب در جلسه امتحان با او برخورد خواهد شد.لذا 30 دقیقه قبل از شروع امتحان حضور دانشجو در مركز الزامی است.

3-   كلیه ی دانشجویان هنگام ورود به جلسه امتحان ملزم به ارائه كارت دانشجویی (دانشجویان مهمان و دانشجویان ورودی مهر 96 ملزم به ارائه كارت ملی)  و پرینت کارت ورود به جلسه امتحان خود (ممهور به مهر امور مالی) می باشند.

دانشجویان توجه داشته باشند از روز دوشنبه 11/10/96 تا حداکثر پنجشنبه 14/10/96 با مراجعه به کافی نت مرکز ویا از سامانه هم آوا، برنامه هفتگی خود را پرینت گرفته برای تایید نهایی به امورمالی مراجعه نمایند. بدیهی است در امتحانات نیمسال جاری بهمراه داشتن برنامه هفتگی ممهور به مهر امور مالی الزامی می باشد در غیر اینصورت از ورود دانشجو به جلسه امتحان خودداری می گردد.

تذکر مهم:  تاریخ درج شده در پرینت برنامه هفتگی حتماً می بایست  از تاریخ 11/10/96 باشد در غیر اینصورت امور مالی از مهر کردن پرینت با تاریخ قبل از 11/10/96 معذور می باشد.

4-   از لحظه ورود به سالن امتحان تا لحظه خروج از سالن نظم و سكوت را به طور كامل رعایت نموده و از هرگونه رفتار  و حركتی كه باعث لطمه زدن به شخصیت دانشجویی، سابقه آموزشی وانضباطی شما می گردد، جداً خودداری نمایید و همواره به تذكرات و توصیه های مراقبین و مسئول حوزه امتحانی توجه نموده و به آن عمل نمایید.

5-   همراه داشتن تلفن همراه (حتی اگر خاموش باشد) و ماشین حساب قابل برنامه ریزی و هرگونه جزوه ، مطلب مكتوب، كتاب، كیف و یا هرگونه شیء دیگری، رد وبدل نمودن هرگونه وسیله ای در جلسه امتحان  ممنوع بوده و تخلف محسوب و طبق قوانین با فرد خاطی برخورد خواهد شد.

*تذكر: مركز هیچ گونه مسئولیتی در خصوص حفاظت از وسایل شخصی دانشجویان ندارد.

  6- دانشجویان محترم توجه داشته باشند كه  اعلام نمرات از طریق سامانه هم آوا  به آدرس http://edu.uast.ac.ir انجام می گیرد.

ضمناً با توجه به شماره صندلی اعلام شده در مكان مورد نظر نشسته و قبل از امضاء كردن فرم صورت جلسه، جلسه امتحان را ترك نكرده ومدارك امتحانی را از جلسه امتحان خارج ننمایید.

 (آندسته از دانشجویانی كه شهریه بدهكار هستند می توانند 15% شهریه حق ستاد و 85% سهم مرکز را بصورت اینترنتی از طریق سامانه هم آوا پرداخت نمایند)


تعداد بازدید : 783


نظرات بینندگان
تاکنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نظر شما
نام:  
نظر شما: