آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان دوره های کاردانی مهر ۹۹

 پذیرفته‌شدگان لازم است برای ثبت نام بصورت اینترنتی  وبارگزاری مدارک  از روز یکشنبه مورخ ۹۹/۰۸/۱۱ تا حداکثر سه شنبه ۹۹/۰۸/۱۳ به سامانه جامع آموزشی هم‌آوا به نشانی  http://edu.uast.ac.ir مراجعه نمایند

برای مشاهده راهنمای ثبت نام اینترنتی وبارگزاری مدارک اینجا کلیک کنید

درصورت نداشتن نواقص اطلاعات ثبت نامی کارشناس آموزش با ایشان  تماس گرفته  که  با در دست داشتن مدارک مندرج زیر جهت تشکیل پرونده حضوری مراجعه نمایند.

به منظورجلوگیری از ازدحام و شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی شما و خانواده های عزیزخواهشمند است تاقبل تماس تلفنی کارشناس آموزش با شما به هیچ عنوان مراجعه حضوری به مرکز  نفرمایید

مدارک لازم برای تشکیل پرونده پذیرفته شدگان به شرح زیر است:
۱- شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ تهیه شده در سال جاری.
۲- دوسری کپی از شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
۳- دوسری کپی از کارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.
۴- اصل دیپلم کامل متوسطه و یا گواهی آن برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام دو برگ تصویر آن.
۵- گواهی موقت پایان تحصیلات دوره متوسطه دوم (برای داوطلبان نظری، فنی و حرفه ای و کاردانش نظام آموزشی ۳-۳-۶) و یا دیپلم سه ساله نظام ترمی واحدی و یا سالی واحدی (نظری، فنی و حرفه ای و کاردانش) با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن.
۶- اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.

۸- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه داوطلبان را مشخص نماید (برای برادران) ودوسری کپی

۹- مراجعه به سرویس استعلام مدرک دیپلم به آدرس http://emt.medu.ir ودریافت کد رهگیری

گفتنی است؛ کلیه پذیرفته شدگان باید در زمان مقرر اعلام شده توسط کارشناس آموزش برای ثبت نام حضوری مراجعه کنند، بدیهی است عدم ثبت نام در تاریخ تعیین شده به منزله انصراف از تحصیل آنان تلقی خواهد شد.

برنامه کلاسی