مدارک لازم جهت تشکیل پرونده دوره ­های کاردانی

دارک لازم جهت تشکیل پرونده دوره ­های کاردانی مهرماه سال تحصیلی ۹۸-۹۷ دانشگاه جامع علمی کاربردی

با حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال، با آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبان عزیز، بدین‌وسیله نظر پذیرفته‌شدگان نهایی  دوره‌‌ کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی مهرماه سال ۱۳۹۷ دانشگاه جامع علمی ـ ‌کاربردی را به موارد زیر معطوف می‌دارد:

داوطلبان متقاضی پذیرش در دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای نظام  آموزش مهارتی مهرماه سال تحصیلی ۹۸-۹۷ با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org  می توانند نتیجه پذیرش خود را مشاهده کنند.

کلیه پذیرفته‌شدگان می‌بایست در یکی از روزهای سه‌شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۲۰ لغایت یکشنبه مورخ ۹۷/۰۶/۲۵  اقدام نمایند و سپس با در دست داشتن اصل مدارک زیر به مرکز مراجعه نمایندوبا بارگذاری مدارک لازم درج شده در این اطلاعیه در سامانه جامع آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی نسبت به تشکیل پرونده آموزشی خود اقدام نمایند.

تذکر مهم: 

کلیه پذیرفته شدگان می‌بایست در زمان مقرر برای ثبت‌نام به مرکز مراجعه نمایند بدیهی است عدم ثبت‌نام در تاریخ تعیین شده به منزله انصراف از تحصیل آنان تلقی خواهد شد.

ب) مدارک لازم برای ثبت‌نام:

۱- شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ تهیه شده در سال جاری.

۲- تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.

۳- تصویر کارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.

۴- اصل دیپلم کامل متوسطه و یا گواهی آن برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن.

۵- اصل مدرک دیپلم نظام جدید آموزش متوسطه و یا گواهی پایان دوره سه ساله نظام جدید با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن.

۶- اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.

۷- گواهی اشتغال به کار با امضاء و مهر بالاترین مقام مسئول، آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار (برای پذیرفته‌شدگان شاغل).

۸- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه داوطلبان را با توجه به بند ۳-۲ مقررات وظیفه عمومی مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش مشخص نماید (برای برادران).

اسامی پذیرفته شدگان نهایی دوره­ های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای مهرماه سال ۹۷ نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی